Вижте шокиращата изповед на Любо Пенев,разкриваща жестоката истина за България!!!

Националният селекционер Любо Пенев направи притеснително и дори леко унизително за родните национали изказване след победата над Малта с 2:1, оставила България на второто място в квалификационна група “Б” за Световното първенство в Бразилия. Наставникът каза ужасната истина, която си е за срам – Малта не заслужаваше да загуби мача. Както знаете,България поведе с 2:0, но домакините върнаха гола четвърт час преди края и ни пържиха на бавен огън след това. Островитяните треснаха и две греди.

Любо повтори и една до болка позната сентенция, че ако не вкараш, ще ти вкарат. Пенев е бесен от отношението на тима му към срещата в последната й четвърт – каза, че мачовете не се играели по 60-65 минути.

Относно несправедливият за Малта резултат, наставникът допълни: “Не и без нашата помощ, разбира се”.

Източник:zasada.bg